Невідкладна підтримка від Програми «U-LEAD з Європою»

Друк

З перших днів російського вторгнення Тарутинська громада приймає в себе вимушено переміщених осіб та допомагає військовослужбовцям. Тож виникає потреба у придбанні обладнання й інших невідкладних речей для облаштування місць тимчасового перебування. Допомагають нашій громаді у цьому партнери, благодійні організації, небайдужі люди.

На цьому тижні Тарутинська громада отримала спеціалізовану підтримку від Програми «U-LEAD з Європою». У гуманітарному вантажі спальні мішки, каремати, похідні ліжка, вовняні ковдри, базові та гігієнічні набори, спеціальне обладнання тощо.

У непрості для України часи нам дуже важливо об’єднуватись задля Перемоги. Громада щиро вдячна нашим партнерам ULEAD за допомогу.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Дякуємо Програмі  «U-LEAD  з Європою» за  плідну  співпрацю та суттєву підтримку!

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.