Інспектування захисних споруд смт Тарутине
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/107-1-250x150.jpg)
25 травня перший заступник голови Болградської військової адміністрації Іван Кюссе, начальник відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації Аркадій Радулов та фахівець Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Оксана Безушенко з робочим візитом відвідали Тарутинську громаду. Разом з заступником Тарутинського… Докладніше