До Тарутинської селищної ради надійшов черговий вантаж з гуманітарною допомогою
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-36-250x150.jpg)
До Тарутинської селищної ради надійшов черговий вантаж з гуманітарною допомогою для переселенців, які отримали прихисток в нашій громаді, та військовослужбовців. Від благодійного Фонду «ЧЕРРІ-Т» (президент фонду Христина Младінова) поступили одяг для жінок та дітей, дитяче харчування, засоби дитячої гігієни. Вкотре надійшла допомога у вигляді… Докладніше