Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/280272259_700811341167164_3773766699571540366_n-250x150.jpg)
Шановні ветерани Другої світової війни! Шановні мешканці та гості Тарутинської громади! 9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільшою трагедію людства в ХХ столітті. У ці дні ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з гітлерівським нацизмом… Докладніше