Привітання банківських працівників
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/30-250x150.jpg)
З нагоди Дня банківського працівника начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура та Тарутинський селищний голова Сава Чернєв привітали працівників, розташованих в смт Тарутине відділень “Приватбанк”, “Ощадбанк” та «Міжнародний інвестиційний банк» з професійним святом. Незважаючі на військові дії в країні, банки вчасно обслуговуюють своїх клієнтів,… Докладніше