Допоможіть співвідчизникам, які шукають прихисток
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/118-250x150.jpg)
Шановні мешканці селища Тарутине та Тарутинської громади! Опинившись під вогнем ворога, рятуючи життя своїх дітей, багато українців шукають прихисток. Якщо у вас є кімната чи будинок, які ви можете надати внутрішньо-переміщеним особам, просимо вас зателефонувати до Тарутинської селищної ради за тел.0977334396. Давайте допоможемо тим, хто… Докладніше