До Тарутинської громади передано пункт габаритно-вагового контролю

Друк

       На підставі договору про спільну діяльність з Болградською райдержадміністрацією сьогодні, 8 листопада 2021 року  Тарутинській селищній раді був переданий для використання габаритно – ваговий комплекс. У передачі транспорту з обладнанням взяли участь: голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура, перший заступник голови Болградської райдержадміністрації Іван Кюссе та заступник Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань Валерій Дундер. Пункт габаритно-вагового контролю виділений Тарутинській селищній раді за сприянням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та голови Болградської районної державної адміністрації Геннадія Бамбури.

       Пересувний пункт габаритно – вагового контролю дозволяє проводити якісний ваговий контроль та виявляти водіїв-порушників з перевантаження машин.     

      В рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році в Тарутинській громаді проводиться ремонт доріг державного значення. Встановлення такого вагового комплексу збереже стан доріг від передчасного руйнування та забезпечить безпеку учасників дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.