В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ БЕССАРАБСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Друк

18-19 травня 2024 року в місті Болграді відбувся Міжнародний Бессарабський економічний форум, організатором якого є Болградська міська рада. Головне завдання Форуму - залучення основних вітчизняних та іноземних інвесторів, які готові забезпечити модернізацію та технологічне оновлення промисловості, організацію випуску конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Під час заходу працювали 10 тематичних секцій по обговоренню та презентації інвестиційних проектів: Сільське господарство, Туризм, Енергетика, Міжнародні та урядові грантові програми, Інфраструктура і логістика, Підприємництво, Соціальні проєкти, Промисловість та індустріальні парки, Екологія, ІТ-сфера. Усі бажаючі мали можливість взяти участь у роботі тематичних секцій та отримати корисну для них інформацію.

Серед спікерів та доповідачів Форуму - члени наукової спільноти України з 5-ти вищих навчальних закладів, керівники обласних департаментів, депутати, заступники Міністрів Кабінету Міністрів України, представники громадських організацій, підприємці та інші.

Партнери Міжнародного Бессарабського економічному форуму: Одеська обласна військова адміністрація, Одеська обласна рада, Агенція регіонального розвитку, Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай», Болградська районна військова адміністрація.

Від Тарутинської селищної ради у заході взяли участь: секретар селищної ради Анетта Куракова, заступники селищного голови Олена Сілоч та Олексій Судак, начальник юридичного відділу селищної ради Дарія Топал, начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Володимир Констандогло.

В рамках Форуму на ярмарку-виставці «Смачний баранчик», протягом двох днів – 18 та 19 травня, підприємці та ремісники продемонстрували бессарабський колорит у вигляді власних виробів, а частину коштів від продажу продукції передано на потреби ЗСУ.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.