ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА РЕЛОКОВАНИХ МІКРОПІДПРИЄМСТВ ГУМАНІТАРНА ОРГАНІЗАЦІЯ HELP ВІДКРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЮ НА ПРОГРАМУ ГРАНТОВОЇ ДОПОМОГИ

Друк

Help відкриває реєстрацію на програму грантової допомоги для власників мікробізнесу у Харківській, Одеській, Миколаївській областях та місті Київ.

Грант включає грошову підтримку вартістю до 2500 євро у національній валюті України та моніторинг підтримуваних мікробізнесів.

Пріоритетними для цієї програми були визначені наступні критерії:

Переміщені люди, чий бізнес був пошкоджений під час бойових дій.

Особи та сім’ї, які безпосередньо постраждали від конфлікту, в тому числі ті, чий бізнес було пошкоджено або зруйновано.

Ветерани (за умови пред’явлення посвідчення учасника бойових дій на території України після 2014 року).

Жінки, які були переміщені внаслідок конфлікту і зараз проживають в іншому регіоні або на іншій території.

Жінки, які є головою домогосподарства через те, що їхній чоловік перебуває на військовій службі, служить або отримав поранення.

Особи з інвалідністю з підтвердженим статусом інвалідності.

Програма надаватиме фінансову підтримку відповідним підприємствам у вигляді грантів, які не підлягають поверненню. Прикладами ремесел можуть бути: деревообробка, ювелірна справа, гончарство та кераміка, текстильне мистецтво (наприклад, в’язання, в’язання гачком та ткацтво), виготовлення свічок, миловаріння тощо. Приклади послуг можуть включати: прибирання та ведення домашнього господарства, озеленення та догляд за газонами, персональні тренування та фітнес-послуги, послуги з краси та догляду за собою (наприклад, перукарські послуги та догляд за нігтями), послуги з догляду за домашніми тваринами, ІТ-послуги та ремонт комп’ютерів та інше.

Подробиці за посиланням:

Отримання цільової грошової допомоги  для підтримки мікробізнесів у Харківській, Миколаївській, Одеській областях та м. Київ*

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.