ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ ЄВРОПИ

Друк


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Європи, який цьогоріч Україна, як і всі країни Європейського Союзу, відзначає 9 травня. . Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Україна є невід’ємною частиною Європи, адже саме на території нашої країни знаходиться її географічний центр, а європейські цінності вже давно близькі та зрозумілі українцям. Сьогодні держава робить усе можливе, щоб наш геополітичний курс таки привів Україну до її мети - членства в ЄС.

Але нас об’єднують не лише цінності та цілі, а й історія. Спільне минуле та подолання непростих викликів створило союз європейських держав, що тримається на принципах парламентської демократії і верховенства закону, підтримуючи економічну та політичну стабільність Європи.

Проте Європа починається не з політики, а з кожного громадянина. З поваги до закону та прав оточуючих, толерантності, рівності та свободи.

Залишаючись людьми і відповідальними громадянами, ми щодня наближаємося до інтеграції у Євросоюз. І переконаний, що Україна зможе досягти цієї мети!

У цей святковий день бажаю всім скорішої перемоги, здоров’я, життєвих сил, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та здійснення всіх планів і задумів!

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.