ПОДАРУНКИ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ВІД ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445798983_1144246596823634_8156352822326757758_n-250x150.jpg)
Сьогодні у всіх закладах освіти Тарутинської громади пролунав останній дзвоник. Із завершенням 2023-2024 навчального року учнів закладів освіти та випускників в урочистій щемливій обстановці привітали керівництво громади, керівники та вчителі шкіл, батьки. Діти – це наше майбутнє. Від піклування, любові дорослих та виховання залежить доля… Докладніше