ПРИВІТАННЯ ВІД БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ №2  ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ З  ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Друк

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. 22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

Працівники Болградського районного сектору №2  філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  разом зі суб’єктом пробації теж не залишились осторонь та зібрали продукти харчування, речі першої необхідності для брата провідного інспектора Балан Марії, який стоїть на захисті нашої країни з червня 2023 року.  

      Болградський районний сектор №2  філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  щиро вітають усіх громадян з  Днем Соборності України! Бажають завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію. З Днем Соборності Україно!

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.