Безпека під час експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів

Друк

Масовані ракетні обстріли російських окупантів підкреслюють важливість належної підготовки до непередбачуваних обставин, зокрема, якщо йдеться про збереження життя та здоров’я працівників та підтримки життєво важливих інфраструктурних систем.

Організація безпечної експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів у таких ситуаціях є пріоритетом.

Ось кілька ключових кроків, які допоможуть забезпечити безпечну експлуатацію електрогенераторів:

  1. Безпечне розміщення: розміщуйте електрогенератор у безпечному, добре провітрюваному місці. Під час роботи електрогенератора переконайтеся, що він знаходиться на безпечній відстані від будівель, матеріалів та інших легкозаймистих об’єктів.
  2. Підключення: дотримуйтеся інструкцій виробника при підключенні генератора до системи електропостачання. Неправильне підключення може стати причиною аварії або пожежі.
  3. Використання відповідно до призначення: генератори створені для певних завдань, тому важливо використовувати їх відповідно до їх призначення.
  4. Регулярні технічні огляди: здійснюйте систематичні огляди та обслуговування устаткування для забезпечення його готовності до роботи в будь-який час, навіть під час надзвичайних обставин.
  5. Навчання персоналу: забезпечте належну підготовку персоналу щодо безпеки використання електрогенераторів та дій у надзвичайних обставинах.
  6. Створення резервних запасів: забезпечте достатній запас палива та необхідних матеріалів для тривалої роботи електростанції в умовах відсутності зовнішніх джерел.

Безпека – це завжди пріоритет. Діліться цими порадами з іншими, разом ми можемо зробити наше оточення безпечнішим та стійкішим у будь-яких умовах!

Більше інформації про експлуатацію електрогенераторів можна отримати на інформпорталі Держпраці https://www.pratsia.in.ua/safe_work.php

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.