Активні парки Тарутине

Друк

Відділ освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради закликає усіх бажаючих долучатися до занять спортом - без вікових обмежень та абсолютно безкоштовно.

В соціальній мережі «Фейсбук» зареєстрована сторінка «Активні парки Тарутине» https://www.facebook.com/profile.php?id=100094722824535, слідкуючи за анонсами якої, можна приєднатися до гри в волейбол, фрісбі, кардіовправ, тренувань з координації чи ранкової пробіжки.

Бажаємо вам приємно та з користю для здоровʼя проводити час!

Фізична активність подовжує життя та поліпшує стан і настрій, і у вас зʼявиться можливість разом із своїми дітьми та онуками, друзями та знайомими провести разом більше часу!

Соціальний проект Президента України і Міністерства молоді та спорту України «АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» - розробка навігаційної карти безкоштовних для населення рекреаційних занять в парках та скверах. Основною метою є залучення людей до систематичних тренувальних сесій, спрямованих на розвиток основних рухових якостей - загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

Тобто людина, яка відвідує Активний парк може розраховувати на збереження і зміцнення здоров'я і зниження негативного впливу на організм одного з основних факторів ризику - гіподинамії.

Регулярне виконання навіть нескладних вправ посилює роботу імунної системи, підвищує стійкість  організму людини до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі до вірусних захворювань.

Як приємне доповнення, людина отримує профілактику травматизму, знижується вплив вікових змін на організм та формується активне довголіття.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.