Привітання прихожан Свято-Петро-Павловської церкви з Храмовим святом
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0-02-05-648c0cc1eca140ae1f254bdaeefa1d5230759f6cb27cde45af0c5b570f7b752c_b29d1fcafdee9daa-250x150.jpg)
Сьогодні, у день одного із найбільших релігійних свят – пам’яті святих апостолів Петра і Павла в смт Тарутине відзначають храмове свято. З цієї нагоди у Свято-Петро-Павловській церкві селища Тарутине відбулося святкове богослужіння. Тарутинський селищний голова Сава Чернєв особисто привітав прихожан церкви та всіх жителів громади… Докладніше