Щодо ситуації з водопостачанням в смт Серпневе
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/вода-250x150.png)
Протягом 2021-2023 років в смт Серпневе склалася непроста ситуація з водопостачанням, яка потребувала вирішення: затрати на постачання води (оплата за електроенергію та оплата праці) є набагато більшими, ніж надходження за спожиту воду. Тарутинською селищною радою проведений аналіз надання послуг комунальним підприємством «Лейпциг» (смт Серпневе) та… Докладніше