Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем українських миротворців
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/64b1527e35fa3377675133-250x150.jpg)
Шановні учасники миротворчих операцій! З нагоди особливого свята – Дня українських миротворців, щиро вітаю всіх, хто бере участь у миротворчих місіях у всьому світі. Ви несете службу на різних континентах у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов’язку…. Докладніше