КНП «Тарутинський ЦПМСД» продовжує співпрацю з БО «Благодійний фонд «Пацієнти України»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/07072312-250x150.jpg)
В березні цього року Тарутинський ЦПМСД отримав від фонду «Пацієнти України» три 12-ти канальні електрокардіографи SE-12/SE-12 EXPRESS, якими користуються сімейні лікарі. Ще три одиниці сучасних 12-ти канальних електрокардіографів SE-12/SE-12 EXPRESS поступили днями до Тарутинського центру первинної медико-санітарної допомоги від тієї ж благодійної організації. Данні ЕКГ-апарати… Докладніше