Сьогодні, 13 липня 2023 року до рідної домівки у с. Височанське Бородінської громади назавжди повертається захисник України, воїн Збройних Сил України Олександр Похіла
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/0-02-05-6174ce756801fd28f61574ccf057c833dd54d0b126f93715504d96a6c0c5638e_9fafd86498592d50-250x150.jpg)
Сьогодні, 13 липня 2023 року до рідної домівки у с. Височанське Бородінської громади назавжди повертається захисник України, воїн Збройних Сил України Олександр Похіла. Живим коридором, зі схиленими головами та прапорами зустрічали загиблого Героя у Тарутине. На дорогу, якою їхав востаннє Олександр, вийшли небайдужі жителі. Вічний… Докладніше