30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Друк

 Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, має особливе значення для всієї світової спільноти. Започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 2013 році, цей день акцентує увагу на проблемі порушення прав людини, яка залишається актуальною для кожної країни світу.

Мільйони людей, серед яких є жінки, діти і чоловіки, стають жертвами цього жахливого злочину, яке не залежить від соціального, економічного чи культурного середовища. 

На жаль, Україна також стикається з цією проблемою через воєнний стан, збільшуючи ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами. Змушені переїжджати із зони бойових дій в інші регіони або за кордон, багато громадян стають вразливими перед зловмисниками, які можуть використовувати їх.

Тому зараз наша головна мета - залучення уваги до цієї проблеми і підтримка постраждалих. Ми повинні говорити про це відкрито, адже лише разом ми зможемо створити сильну мережу підтримки та запобігти недоброчесним проявам. 

Всесвітній день протидії торгівлі людьми - наша спільна боротьба!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.