23-25 квітня багато хто з мешканців громади відвідає кладовища, аби пом’янути своїх померлих близьких.
Цього тижня у періоди бездощової погоди на кладовищах селищ та сіл Тарутинської громади триває підготовка до поминальних днів. Працівники комунальних підприємств та робітники з благоустрою, мешканці громади прибирають територію кладовищ від сухої трави та порослі, проводять очистку кущів, вивозять сміття, фарбують огорожі, висаджують квіти.
Днями такі роботи були виконані також і на кладовищі в с.Петрівськ.
За інформацією старост старостинських округів Тарутинської громади на усіх кладовищах проведені роботи з їх впорядкування наскільки дозволяють погодні умови.