В селищній раді розглянули заяви громадян із надання одноразової грошової матеріальної допомоги
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-182273370c177ebfe16f7b56eb62a886d8f834fc50e4e1d7a72b27f7fb347956_4754dfb2b14bc084-250x150.jpg)
14 квітня 2023 року в Тарутинській селищній раді під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері економіки та бюджету Олени Сілоч відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян Тарутинської громади з надання одноразової грошової матеріальної допомоги. У засідання комісії взяли участь… Докладніше