Учень Виноградівського ліцею Лазарев Олександр посів ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з болгарської мови та літератури
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1104239-250x150.jpg)
08 квітня 2023 року на базі Одеської обласної академії неперервної освіти відбувся ІV етап VІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури. Для учасників олімпіади були підготовлені цікаві завдання з мови та літератури, для виконання яких учні мали продемонструвати високий рівень мовленнєвих знань, широкий… Докладніше