Дружнє спілкування
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/337551213_657855572769430_7138433684794559_n-250x150.jpg)
З привітаннями з нагоди найбільшого та найрадіснішого християнського свята – Великодня 17 квітня до Тарутинської селищної ради завітали священнослужителі Тарутинського Благочиння на чолі з архімандритом Кіпріяном. В святковій, дружній атмосфері відбулося спілкування Тарутинського селищного голови Сави Чернєва та секретаря виконавчого комітету селищної ради Олени Абрамової… Докладніше