В селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-b2b0bf7bfa6d67ad5a8ac453d06c1a248f131e22045118336aac68a1d46916d6_1327f563013ec5ee-250x150.jpg)
27 квітня під головуванням секретаря виконавчого комітету Тарутинської селищної ради Олени Абрамової відбулося чергове засідання виконкому селищної ради. У ході засідання були розглянуті 33 питання порядку денного. Про результати атестації педагогічних працівників у 2022/2023 навчальному році доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Кушнір…. Докладніше