У Тарутинській громаді прибирають кладовища до поминальних днів
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-5d98a7146007c6550a8317e6f9171e0ac150ef1121d72ff12175d59d9b7f61b7_d1e2f9f4db313d18-250x150.jpg)
23-25 квітня багато хто з мешканців громади відвідає кладовища, аби пом’янути своїх померлих близьких. Цього тижня у періоди бездощової погоди на кладовищах селищ та сіл Тарутинської громади триває підготовка до поминальних днів. Працівники комунальних підприємств та робітники з благоустрою, мешканці громади прибирають територію кладовищ від… Докладніше