Привітання селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем пожежної охорони
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1618661204_pozheniki-250x150.jpg)
Шановні працівники пожежної охорони! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони! Це свято об’єднує людей дуже мужньої професії, які несуть відповідальність за вирішення важливих питань загальнодержавної ваги — забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та… Докладніше