28 лютого відбулося пленарне засідання сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/333318245_147763694829533_8552405680463231176_n-250x150.jpg)
28 лютого 2023 року відбулося пленарне засідання чергової 32-ї сесії селищної ради VIII скликання під головуванням секретаря Тарутинської селищної ради Анетти Куракової. Перед початком засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. У роботі сесії взяли участь 17… Докладніше