Продовжується акція «Збір коштів на реанімобіль»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/150223-250x150.jpg)
Шановні мешканці Тарутинської громади! Шановні керівники підприємств, організацій, підприємці та всі небайдужі! Минулого тижня за проханням військовослужбовців з 28 Бригади, де служать хлопці з Тарутинської громади, був відкритий збір на реанімаційний автомобіль. Він потрібен для вивезення поранених бійців з зони активних бойових дій, що збереже… Докладніше