Не словом, а ділом
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0102235-250x150.jpg)
Майже з перших днів війни Християнська Євангельська Церква «Территория Бога» надає суттєву підтримку жителям Тарутинської громади та внутрішньо переміщеним особам. Продуктові набори від церкви отримують: пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, важкохворі, переселенці. В січні 2023 року Церквою «Територія Бога» проведені ряд гуманітарних акцій. Продуктові… Докладніше