Зустріч селищного голови з представниками Міжнародного фонду допомоги та розвитку «Блакитний півмісяць»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331419789_958866498615776_4005957462680177545_n-250x150.jpg)
Сьогодні до Тарутинської громади завітали Mustafa ERDEM – менеджер по Одеській та Миколаївській областях Міжнародного фонду допомоги та розвитку «Блакитний півмісяць» Туреччини та представники благодійного фонду «Буджак Реліф». Під час зустрічі Тарутинського селищного голови Сави Чернєва з менеджером Міжнародного фонду та представниками благодійного фонду були… Докладніше