Тарутинський селищний голова провів виїзний прийом громадян в с.Ярове
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-05-0d006c9f4f85f5a3f92f9a6f86554a7f7fe0b3d9014a441b332849fa17354aea_d24b0726929bc1c4-250x150.jpg)
З метою сприяння жителям громади у вирішенні їх нагальних питань за місцем проживання Тарутинський селищний голова Сава Чернєв 8 лютого 2023 року провів виїзний прийом громадян в с.Ярове за участю секретаря виконавчого комітету селищної ради Олени Абрамової, начальника відділу соціального захисту населення Ганни Стоянової, старости… Докладніше