Відбулася щотижнева апаратна нарада Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/Апаратна-нарада-1-2-250x150.png)
Сьогодні, 20 лютого Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів щотижневу апаратну нараду з начальниками управлінь та відділів селищної ради, керівниками комунальних некомерційних підприємств за участю секретаря селищної ради Анетти Куракової та секретаря виконкому селищної ради Олени Абрамової. У ході наради було заслухано керівників структурних підрозділів… Докладніше