В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ РЕКРУТИНГУ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

Друк

 
🇺🇦 Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.
👮‍♂️Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.
👮‍♀️МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складатиметься із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.
❓ЯК ЦЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?
Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Наприклад, якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».
👥Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних нашим громадянам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території Одещини.
🏢СПИСОК ЦНАП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
✅ЦНАП Березівської міської ради
м. Березівка, площа Генерала Плієва, 9
пн.-пт. 08:00-17:00
✅ЦНАП Білгород-Дністровської міської ради
м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56
пн.-пт. 09:00-17:00
✅ЦНАП Болградської міської ради
м. Болград, проспект Соборний, 149
пн.-пт. 08:00-17:00
✅ЦНАП Ізмаїльської міської ради
м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 62
пн.-пт. 08:00-17:15
✅ЦНАП Одеської міської ради
м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 9
пн.-сб. 09:00-17:00
✅ЦНАП Одеської міської ради
м. Одеса, проспект Добровольського, 106
пн.-сб. 09:00-17:00
✅ЦНАП Чорноморської міської ради.
м. Чорноморськ, проспект Миру, 33
пн.-пт. 08:00-17:00
✅ЦНАП Подільської міської ради
м. Подільськ, проспект Шевченка, 31
пн.-сб. 08:00-17:15
✅ЦНАП Роздільнянської міської ради
м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17
пн.-пт. 08:00-17:15
Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.