Осінній вишкіл

Друк

         Важливим засобом національно-патріотичного виховання дітей та молоді є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”).

        Джури Куреня імені Олександра Топала Тарутинського ліцею під керівництвом виховника Григорія Церковного вихідними провели осінній вишкіл та обговорили підготовку до святкування 14 жовтня - Дня козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць Украї́ни.

       Після урочистого відкриття до складу Куреня були прийняті нові джури, проведено коло знайомства.

       Програма вишколу включала наступні етапи: вибухонебезпечні предмети, вогнева підготовка, спорядження магазину АК, демаскування та встановлення мін, стрільба з лука, тактична підготовка - дії в двійках та дії відділення у наступі.

      І звісно була чудова ватра в колі друзів та однодумців, ігри та розваги з м'ячем, чай з лимоном та запечена картопля на вогні.

       Енергетика, що йшла від джур, потужні гасла роїв, усмішки та позитив – це те, заради чого був організований вишкіл. Крім того вміння та навички, здобуті під час тренування, прийдуться підростаючому поколінню в нагоді  у дорослому житті.

       В нашій громаді зростають справжні патріоти України!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.