Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем територіальної оборони України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img1dfd3b120fc13cffbf86ba95e4157b98-250x150.jpg)
Шановні тероборонівці! Першої неділі жовтня відзначається День територіальної оборони. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. З початком російського вторгнення ви довели, що територіальна оборона – це та сила, на яку розраховують мешканці кожної громади й уся країна. Ви стали невід’ємною частиною національного… Докладніше