Заклади освіти Тарутинської громади приєдналися до онлайн-челенджу «Освіта Одещини вдячна Героям»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/171022-250x150.jpg)
До Дня захисників і захисниць України заклади освіти Тарутинської громади приєдналися до онлайн-челенджу «Освіта Одещини вдячна Героям», який був започаткований департаментом освіти і науки Одеської ОВА. Тим хто дарує надію жити, творити, любити і вірити у світле майбутнє, за мужність, честь, героїзм, за новий день,… Докладніше