Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з нагоди Всесвітнього дня пошти
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311164452_802680934313537_6516955929885853484_n-250x150.jpg)
Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення. А ваша… Докладніше