Відбулося пленарне засідання чергової 27-ої сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-36dd0eb47d5a9e4e76de37106733f614a0df5ab3d3ffee7702313bd9444229b3_eb5f5428ec6b0907-250x150.jpg)
Сьогодні, 28 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 27-ої сесії Тарутинської селищної ради VIII скликання під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва. У пленарному засіданні взяли участь 17 депутатів селищної ради та депутат Болградської районної ради О.Павлов. Сьогодні – День визволення України від фашистських загарбників. Перед… Докладніше