Тарутинський селищний голова Сава Чернєв взяв участь у селекторній нараді Одеської ОВА
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/12104-250x150.jpg)
12 жовтня 2022 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв спільно з начальником Болградської РВА Геннадієм Бамбурою, заступниками начальника Болградської РВА, заступником військового комісара Болградського РТЦК та СП В.Руснаком, заступником начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області С.Ряповим, керівниками структурних підрозділів Болградської… Докладніше