Розумно споживайте електроенергію – заощаджуйте і допомагайте країні
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/2_169-250x150.jpg)
Щоб допомогти країні тримати енергетичний фронт, не витрачати марно енергію і гроші, кожен українець може зробити прості, але дієві кроки з енергоефективності у своєму побуті. Розумне енергоспоживання кожного дасть додаткову стабільність енергосистемі. Що саме і як зробити розповідає Держенергоефективності у рамках інформаційної кампанії, яка акумулює… Докладніше