ЗВЕРНЕННЯ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ДО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Друк

 Шановні мешканці Болградського району!

Постановою КМУ від 05.03.2022 №206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється:

-нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги;

-припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Триває другий місяць всеукраїнського спротиву російській агресії. Ми розуміємо, як важко кожному, хто сьогодні залишається з Україною, хто діє всупереч обставинам, наближаючи перемогу.

Ситуація в Болградському районі стабільна. Підприємства житлово-комунального господарства сумлінно виконують обов’язки надання послуг з газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

Звертаємо увагу, що ваша оплата дуже важлива саме зараз. Своєчасні розрахунки – це гарантія подальшого забезпечення населення, підприємств та організацій житлово-комунальними послугами та вагома підтримка економіки України.

Не покладайте тягар ваших боргів на державу, що бореться з окупантом.

Сподіваємося на вашу підтримку та розуміння!
Разом до перемоги!

Миру нашій Україні!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.