Щира подяка за допомогу!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/130-250x150.jpg)
У наш нелегкий час спротиву України російській агресії є чимало людей, які сприймають чужі проблеми як свої. Багато мешканців Тарутинської громади та колективів закладів і підприємств долучилися до підтримки військовослужбовців, територіальної оборони, тимчасово переміщених осіб, людей, що опинились в складних життєвих обставинах. Колективи навчально-виховних комплексів… Докладніше