Петрівський Будинок Культури прийняв участь у флешмобі “Розстріляна весна”
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278592578_1155144125309306_5919067813504445920_n-250x150.jpg)
Буча, Гостомель, Ірпінь…..біль та сльози. Ці жахіття ми ніколи не забудемо…..ніколи не пробачим 14 квітня 2022року Петрівський БК, приєднався до тижня тематичних заходів “Буча – точка неповернення… не забудемо, не пробачимо” . Учасники художньої самодіяльності прийняли участь у флешмобі “Розстріляна весна.” Хвилиною мовчання вшанували пам’ять… Докладніше