Красненський Будинок культури провів флешмоб «Миру нам сьогодні треба»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278333619_1154550125368706_7323118934611779234_n-250x150.jpg)
Красненський Будинок культури у співпраці з бібліотекою провели у бібліотеці флешмоб «Миру нам сьогодні треба». Учасники своїми діями озвучували пісню «Нам потрібне мирне небо». Була проведена хвилина мовчання. Діти гуртка «Чарівне горнятко» – керівник Іванова Людмила ,намалювали тематичні малюнки, які потім не в перший… Докладніше