Підгірненський Будинок культури та бібліотека провели мітинг на підтримку міст нашої країни з трагічною історією
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278185863_1154466822043703_2598668085697607741_n-250x150.jpg)
З метою підняття патріотичного настрою місцевого населення, єднання, упевненості у нашій перемозі та неминучого покарання ворога був проведений мітинг на Алеі пам’яті. Захід був проведений задля підтримки міст нашої країни з трагічною історією, таких як Буча, Ірпінь, Гостомель та інших міст які були знищенні ворожою… Докладніше