Відбулася апаратна нарада Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/Image00001-250x150.jpg)
Сьогодні селищний голова Сава Чернєв провів апаратну нараду Тарутинської селищної ради, в якій взяли участь: заступники селищного голови, керівники некомерційних комунальних підприємств та структурних підрозділів селищної ради. Усі підприємства та заклади Тарутинської громади працюють у штатному режимі. Протягом тижня на стаціонарне… Докладніше