Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради»

Друк

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) Тарутинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Метою прийняття рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради» є впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом, обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції: Тарутинська селищна рада, вул. Красна, 201, смт. Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500; e-mail: tarutinops@gmail.com

Повну редакцію зазначеного проєкту регуляторного акта – проєкту рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщені для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради: https://www.tarutyne-sr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Тарутинської селищної ради можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до 17.15, п’ятниця: з 08.00 до 15.00, крім вихідних) за адресою: вул. Красна, 201, смт. Тарутине, Болградський район, Одеська область, 68500.

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь