Проєкт регуляторного акту – проєкт рішення Тарутинської селищної ради «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових на території Тарутинської селищної ради та обмеження режиму роботи закладів роздрібної торгівлі»


Проєкт-РА-обмеження-продажу-алко-вночі.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н НЯ

 

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного),

алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових

суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)

у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради

 

Відповідно до  п.441 ч. 1 ст.26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.6 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст. 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми пива (крім безалкогольного) алкогольних  та слабоалкогольних напоїв на території смт Тарутине, гарантування безпеки та громадського порядку жителів, додержання тиші у вечірній та нічний час доби, селищна рада

    

ВИРІШИЛА:

 

1. Заборонити на території Тарутинської селищної ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових  суб`єктами господарювання, окрім закладів ресторанного господарства з 22:00 год. до 08:00 год. (включаючи вихідні та святкові дні).

2. Встановити, що дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території Тарутинської селищної ради, незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

3. Власникам торгових об’єктів привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити візуальну наявність інформації про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в указаний цим рішенням час.

4. Контролюючим органам рекомендувати вживати всі передбачені законодавством України заходи до суб'єктів господарювання територіальної громади Тарутинської селищної ради, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.

5. Визнати рішення Тарутинської селищної ради Тарутинського району Одеської області № 428-VII від 07.08.2018 р. «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових  на території Тарутинської селищної ради та обмеження режиму роботи закладів роздрібної торгівлі»; рішення виконавчого комітету Вільненської сільської ради Тарутинського району Одеської області № 54 від 28.11.2018 року «Щодо обмеження продажу алкогольних напоїв та роботи розважальних закладів розташованих на території Вільненської сільської ради»; рішення Красненської сільської ради Тарутинського району Одеської області № 180-VII від 19.12.2018 року «Щодо встановлення обмежень на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Красненської сільської ради»; рішення виконавчого комітету Рівненської сільської ради Тарутинського району Одеської області № 25 від 27.12.2018 року «Про введення обмежень на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв» такими, що втратили чинність.

6. Рішення оприлюднити на сторінках газети «Знамя труда» та на офіційному веб-сайті Тарутинської селищної ради: https://www.tarutyne-sr.gov.ua, відповідно до вимог законодавства.

7. Дане рішення набуває чинності з дня його оприлюднення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Тарутинської селищної ради Куракову А.Б. та на постійну комісію з прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

 

 

Тарутинський селищний голова                                                  Сава ЧЕРНЄВ

Без коментарів.