Привітання селищного голови з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/den_vyhovatelya-208x150.jpg)
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Тарутинської громади! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Безперечно, дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство… Докладніше